Zastanawiasz się nad zmianą pracy i interesuje Cię życie w trasie na odpowiadających Ci warunkach? Chcesz dostosować swoje życie zawodowe do prywatnego, mając jednocześnie czas dla swojej rodziny? Być może wolisz spędzać długie godziny za kółkiem, gdyż swoją pracę traktujesz nie tylko jako formę zarobku, ale także hobby umożliwiające Ci utrzymywanie stałego kontaktu z ludźmi z całego kraju i podróżowanie po jego najodleglejszych zakątkach? Sprawdź oferty pracy kierowca krajowy i wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Kierowca krajowy — zdecyduj, co tak naprawdę Cię interesuje!

Chcesz doskonalić swoje umiejętności lub zdobyć doświadczenie jako kierowca w transporcie krajowym? Praca w tym zawodzie może być wymagająca, a w zależności od trasy, rodzaju załadunku czy przewozu osób wiąże się z koniecznością posiadania odpowiednich uprawnień. Na naszym portalu znajdziesz transport krajowy oferty pracy, a konkretniej:

  • praca kierowca kat B krajowy,

  • praca kierowca C E krajowy,

Jako kierowca krajowy kat B Twoim źródłem utrzymania może być transport krajowy do 3,5 tony. Praca z takimi uprawnieniami umożliwia Ci poruszanie się także pojazdami z przyczepami, motocyklem o pojemności silnika sięgającej maksymalnie 125 cm3, czy ciągnikiem rolniczym.

Jako kierowca krajowy C E znajdziesz na naszym serwisie pracę w transporcie drogowym pojazdami o masie przekraczającej 3,5 tony z przyczepą.

Jeśli na co dzień bardziej cenisz sobie kontakt z ludźmi, aniżeli samotne godziny spędzone w kokpicie ciężarówki, może zainteresować Cię transport krajowy bus. Praca tego typu będzie wymagać od Ciebie nie tylko umiejętności prowadzenia tego typu pojazdów, ale także komunikatywności i umiejętności obsługi klienta.

Praca kierowca w transporcie krajowym — jak znaleźć zatrudnienie w tym zawodzie?

W Twoim kręgu zainteresowań jest praca dla kierowcy transport krajowy? Dużą zaletą takiego zawodu jest brak konieczności posiadania wykształcenia średniego lub wyższego. Zamiast tego konieczne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobywasz na kursach prawa jazdy, a potwierdzeniem Twoich umiejętności jest pozytywny wynik egzaminu.

Praca — kierowca krajowy

Wśród ofert publikowanych na naszej stronie znajdziesz oferty pracy transport krajowy kat B, C E, otrzymując rzetelną informację na temat wymagań, obowiązków i benefitów, które zyskujesz w tym zawodzie.

Możesz przeglądać ogłoszenia dopasowane do Ciebie, używając filtrów, dzięki którym w wynikach wyszukiwania pojawią się oferty z określonym przez Ciebie rodzajem trasy, lokalizacją i wymaganym typem prawa jazdy.

Korzystaj z tego, iż w sezonie letnim i zimowym pojawia się większe zapotrzebowanie na kierowców zawodowych na trasy krajowe! Wybieraj w ofertach z elastycznym systemem pracy, stałym zatrudnieniem, gdzie możesz liczyć na terminowe i satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie.

Jako jedyny taki serwis w Polsce publikujemy oferty wyłącznie poważnych przedsiębiorstw oferujących godne warunki współpracy. Ogłoszenia praca kierowca kraj się nie powielają, dlatego aplikując na wiele ogłoszeń, zawsze starasz się o pracę w innym miejscu lub na innym stanowisku. Skorzystaj z naszego serwisu i znajdź zatrudnienie dla siebie bądź poszukaj atrakcyjnych zleceń dla swojej firmy w transporcie krajowym!