Zastanawiasz się, czy praca dla kierowcy na chłodnię to zajęcie dla Ciebie? Transport chłodniczy wymaga zastosowania specjalnych pojazdów, których budowa uzależniona jest od rodzaju przewożonego towaru. Transport chłodniczy praca będzie zatem mieć największy związek z branżą spożywczą, farmaceutyczną, medyczną, dlatego obsługując taki pojazd, jesteś odpowiedzialny za szybki i bezpieczny czas realizacji danej usługi i dowiezienie załadunku na miejsce w nienaruszonym stanie oraz o takich samych parametrach jakościowych. Poznaj bliżej realia pracy jako kierowca C+E chłodnia i skontaktuj się z wybranymi pracodawcami za pośrednictwem naszej platformy!

Wyświetlanie pojedynczego wyniku
Nie znaleziono żadnej oferty pracy.

Uprawnienia niezbędne do pracy jako kierowca chłodni

Jako kierowca chłodnia potrzebne Ci będzie prawo jazdy kategorii C+E, a także krajowa licencja transportowa w przypadku taboru chłodniczego przekraczającego masę całkowitą o wartości 3,5 tony.

Kierowca C+E chłodnia musi również posiadać certyfikat kompetencji zawodowych, który potwierdza jego umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie, a w razie zamiaru podejmowania się transportu na trasach międzynarodowych — licencję wspólnotową.

Kierowca chłodnia oferty pracy to ogłoszenia, w których wymagana jest również aktualna książeczka zdrowia, ponieważ jako praca bus chłodnia ma związek m.in. z transportem artykułów spożywczych.

Zatrudnij się na stanowisku kierowcy chłodni na atrakcyjnych warunkach!

Obecnie pracodawcy bardzo cenią sobie fachowców w zawodzie kierowcy. Praca na chłodnie bus to możliwość stałego, stabilnego zatrudnienia z podstawową wypłatą, premiami, dodatkami, regularnym grafikiem pracy i ubezpieczeniami podróżnymi.

Praca na chłodni kierowca to zawód, w którym liczy się zaangażowanie, dobra organizacja, znajomość tras lokalnych, krajowych, międzynarodowych, w zamian za co otrzymujesz atrakcyjną i terminowo wypłacaną pensję, jak i również bardzo często możliwość dopasowania swoich godzin pracy do życia rodzinnego.

Uważasz, że praca kierowca chłodnia to stanowisko dla Ciebie? Jeśli chcesz obsługiwać tego typu specjalistyczną flotę transportową, znajdź pracę w tym zawodzie na naszej stronie i aplikuj!