Węglo Smyk. Sp. z o.o

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Nasza firma od roku 1992 zajmuje się profesjonalną sprzedażą hurtową i detaliczną węgla w różnych sortymentach zarówno luzem jak i konfekcjonowanego.  Przez wiele lat zajmowaliśmy się sprzedażą węgla na własnych składach opałowych mieszczących się na terenie całego kraju. Na obecną chwilę posiadamy dwa składy w Mysłowicach:

Dworcowa 64 – punkt franczyzowy Tauron Wydobycie oraz odbiór towaru konfekcjonowanego,
Dworcowa 10 – punkt rozładunkowy przy bocznicy kolejowej oraz odbiór towaru luzem.
Posiadamy odpowiednio przygotowany teren wraz z halą produkcyjną oraz infrastrukturę przystosowaną do przechowywania, ważenia, załadunku oraz transportu węgla. Dysponujemy także bardzo nowoczesną, wydajną i w pełni zautomatyzowaną  linią technologiczną  do konfekcjonowania materiałów sypkich,  w  tym węgla.  Zaopatrujemy zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych. Jesteśmy także licencjonowanym przewoźnikiem drogowym rzeczy, świadczącym usługi transportowe zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy własną flotę samochodową.

Przez długie lata działalności uzyskaliśmy liczne certyfikaty świadczące zarówno o jakości naszych produktów, kompetencji świadczonych usług oraz o naszej rzetelności jako partnera handlowego.