Tas Logistyka Sp. z o.o.

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Początki firmy sięgają 1988 roku, kiedy to jeden z obecnych właścicieli rozpoczął działalność gospodarczą prowadzoną pod nazwą FUH „TAS” Marek Frączkiewicz. W roku 2008 na bazie zorganizowanego przedsiębiorstwa powstała spółka FUH „TAS” Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz Spółka Jawna. Od początku istnienia naszej firmy (1988), w pełni zaangażowania pracujemy na sukces naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy pełen pakiet usług transportowych i spedycyjnych.

W pierwszych latach swojego funkcjonowania firma zajmowała się, w szczególności, świadczeniem usług transportowych krajowych. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych firma rozpoczęła wykonywać również przewozy międzynarodowe. FUH „TAS” Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz Spółka Jawna w bardzo krótkim czasie, stała się prężnie działającą
i dynamiczną firmą. Spółka specjalizuje się w szczególności w wykonywaniu transportów na relacjach Polska – Hiszpania – Polska; Polska – Portugalia – Polska oraz Polska – Francja – Polska. Nasza flota liczy obecnie 60 własnych jednostek. Posiadane przez nas środki transportu są wyposażone w system satelitarnej lokalizacji pojazdów GPS.

FUH „TAS” Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz Spółka Jawna to szybkość, solidność, terminowość, nowoczesna flota i kompetentna kadra. Posługujemy się nowoczesnymi narzędziami, aby nasz Klient zawsze wiedział, co dzieje się z Jego ładunkiem, oraz aby w szybki i łatwy sposób dostarczyć informację o realizowanym zleceniu. Duży nacisk kładziemy także na systematyczne podróbki zegarków szkolenia naszych pracowników, dzięki czemu nasi klienci zawsze są obsługiwani przez kompetentną kadrę, zarówno pracowników biurowych, jak też kierowców.

To, co nas wyróżnia:

 

nowoczesna flota
własna baza transportowa
własny serwis TIR
kompetentna kadra pracowników