PPUH TRAMEX

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRAMEX zostało założone 19 marca 1982 roku w Sochaczewie i od początku swojej działalności zajmuje się transportem drogowym

Oprócz 35 – letniego doświadczenia w branży, wykonując przewozy na terenie Europy możemy pochwalić się nowoczesnym, dużym taborem – posiadamy ponad 100 samochodów Euro 5 i Euro 6 z naczepami plandekami i chłodniami. Opisane pojazdy dają możliwość przewożenia różnego rodzaju towarów neutralnych o wadze do 24t.

Samochody wyposażone są w system monitorowania GPS, z możliwością pozyskiwania informacji on-line o bieżącym położeniu pojazdu, natomiast z naszymi kierowcami mamy stałą łączność telefoniczną.

Współpracujemy z dużymi producentami oraz spedycjami, elastycznie dostosowując się do potrzeb naszych klientów, m.in.: w zakresie wyposażenia samochodów i naczep, inwestowania w nowoczesną flotę, dyspozycyjności, zatrudniania wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W chwili obecnej nasza załoga składa się z około 150 osób.

Posiadamy własne stacje paliw z parkingiem TIR, motel i bar w miejscowości Dachowa 14, przy trasie A2 (E-30) Warszawa – Poznań oraz Stroniewice 9A, Domaniewice