Mooij Forwarding & Logistics

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

W 1986 r. Nico Mooij, który dał nazwę spółce, rozpoczął własną działalność jednoosobowo jako kierowca. Od tego czasu firma Mooij Forwarding & Logistics B.V. jest aktywna i wyspecjalizowana w transportach z i do Europy Wschodniej. Obecnie samochody ciężarowe kursują do wielu miejsc w całej Europie, a firma powiększyła się o oddział w Polsce (1990), a następnie o trzeci oddział w Berlinie. Dzięki tym trzem oddziałom mamy idealny trójkąt do transportu drogowego w całej Europie. Do wszystkich rodzajów transportu: ładunków zbiorczych (drobnicowych), podwójnych, całopojazdowych i w warunkach kontrolowanych.

Chcemy zapewnić naszym klientom stałą i niezawodną jakość. Długa historia naszej firmy transportowej, posiadającej certyfikat ISO, sprawia, że mamy wystarczającą wiedzę i doświadczenie. Wszystkie transporty drogowe i magazynowanie spełniają wymagania, życzenia i oczekiwania naszych klientów. Towary są odbierane i dostarczane zgodnie z poczynionymi ustaleniami. Ważne jest dla nas: „Ustalenia są zawsze dotrzymywane! Kluczową rolę odgrywa tu szybka i elastyczna reakcja na Twoje zapytanie. Czasami wymaga to kreatywnego rozwiązania kwestii transportowych.

Zdrowe zarządzanie, duża flota i długotrwale relacje z naszymi klientami i partnerami gwarantują naszą ciągłość. Obsługa Twoich towarów odbywa się z należytą starannością i zaangażowaniem przez naszych doświadczonych pracowników. Nasi pracownicy i kierowcy są dobrze wyszkoleni i otrzymują odpowiednie instrukcje. Dzięki temu umiemy odpowiednio obchodzić się z towarami, a braki i uszkodzenia są minimalne.