Karo-Megier Sp. z o.o.

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Firma Karo zlokalizowana jest w województwie pomorskim w powiecie bytowskim, w gminie Lipnica. Przedsiębiorstwo istnieje od 1994 roku, obecnie zatrudniamy około 200 osób.

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją szeroko pojętej galanterii ogrodowej. W gamie naszych produktów znajdziecie Państwo różnego rodzaju płoty, kratki, rollbordery, płotki wbijane, paliki, podesty, donice i inne. Swoje wyroby sprzedajemy na terenie całej Europy- w ilości około 1500 samochodów gotowego wyrobu rocznie. Eksport stanowi 90% całej produkcji firmy.

W 2007 roku wybudowaliśmy nowy zakład, co znacznie zwiększyło nasze możliwości produkcyjne. Posiadamy nowoczesne linie technologiczne i maszyny do obróbki drewna. Nasze wyroby cechują się bardzo wysoką jakością pod względem produkcji, jak i impregnacji. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości korę sosnową pakowaną w worki 80-litrowe oraz luzem w różnych frakcjach.

W trosce o wysoką jakość i trwałość wszystkie nasze wyroby impregnowane są ciśnieniowo, bezchromowym środkiem ekologicznym we własnym nowoczesnym autoklawie.

Drewno używane do produkcji pochodzi głównie od dostawców posiadających certyfikat FSC®. Od 2013 roku posiadamy również certyfikat PEFC TM.

Jesteśmy firmą kreatywną, otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze  produkty  coraz  lepiej  zaspokajały  potrzeby  naszych  klientów.  Chętnie  uwzględniamy   ich  opinie   i wprowadzamy do produkcji nowe produkty.