JAREX Sp. z o.o.

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Firma JAREX została założona w roku 2005. Firma cały czas dynamicznie się rozwija, pod względem rodzaju i skali realizowanych inwestycji. Zrealizowaliśmy ponad 180 zróżnicowanych projektów i z każdym rokiem zwiększamy sprzedaż naszych usług, umacniając fundamenty finansowe firmy. Specjalizujemy się w wykonawstwie projektów w sektorach takich jak: Energia Odnawialna (Farmy Wiatrowe i Farmy Fotowoltaiczne), Kolej, Tramwaje, Elektroenergetyka i Teletechnika oraz Inżynieria Ruchu Drogowego.

Dbając o wzrost firmy i ciągłe doskonalenie jakości naszej pracy, inwestujemy w zaplecze techniczne oraz rozwój naszych pracowników. Gwarancją najwyższej jakości naszych usług jest know-how firmy, doświadczona kadra inżynieryjna i techniczna, pracownicy z odpowiednimi uprawnieniami i wykształceniem oraz specjalistyczny sprzęt umożliwiający profesjonalne wykonanie powierzonych zadań.

Za cel stawiamy sobie spełnienie oczekiwań naszych Klientów w wyznaczonych przez nich terminach. Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem biznesowym, co potwierdza wieloletnia współpraca przy realizacji zadań z Inwestorami na terenie całego kraju.