Grupa Tobi

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Firma „TOBI” powstała w 1997 r. Od samego początku jej właścicielowi przyświecała idea założenia firmy oferującej swoim klientom znacznie więcej niż tylko usługi spedycyjne. Zdecydował się na stworzenie firmy opartej o wartości takie jak partnerstwo, profesjonalizm i solidność.

Z czasem dynamiczny rozwój firmy, poprzez dobrze świadczone usługi, zwiększył ilość samochodów. Pomimo, że firma znacznie się rozrosła, to jednak do dnia dzisiejszego kadra menagerska osobiście zajmuje się szkoleniami i naborem pracowników, którzy prowadzą samochody ciężarowe. Właścicielowi zależy na profesjonalizmie i dobrym przygotowaniu pracowników, eliminując osoby nie nadające się do tej pracy.

Ze względu na rozwój firmy i zwiększenie znaczne obrotów oraz ilości partnerów, firma stworzyła oddziały w Polsce oraz Szwecji. Posiadamy również partnerów na Ukrainie, Anglii, Niemczech i w Czechach. Od 2006 r. firma zajmuje się również profesjonalnym serwisem samochodów ciężarowych, naczep, samochodów dostawczych i wulkanizacją wszystkich typów pojazdów oraz świadczy usługi przewozów autokarami.

Firma dysponuje doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym, a naszym klientom oferujemy nowoczesny, ekologiczny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy regularnie. System GPS oraz możliwość stałego, całodobowego kontaktu telefonicznego naszych spedytorów z kierowcami, pozwala na ciągłe monitorowanie przebiegu usługi transportowej i umożliwia, jeżeli taka potrzeba zaistnieje, szybką reakcję. Firmy posiadają również niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania usług z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej.

Wszystkie ładunki są ubezpieczone w czasie transportu. Na życzenie klienta, w razie potrzeby, możemy zapewnić dodatkową umowę ubezpieczenia. Gwarantujemy państwu terminowość, wysoką jakość usług i elastyczność co do wymogów klienta, a o solidności naszych usług świadczy duża ilość zadowolonych klientów, krajowych jak i zagranicznych. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do kontaktu przygotujemy ofertę która na pewno zadowoli Państwa oczekiwania.