Bresland Sp. z o.o.

Otwarta Oferta Pracy - 0

O Firmie

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy z ponad jedenastoletnim stażem. Swoje działania ukierunkowaliśmy na niemiecki rynek spedycyjno-transportowy oraz polskich kierowców zawodowych, którzy szukają pracy za granicą. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom firm transportowych na terenie Niemiec i jednocześnie spełnić oczekiwania kierowców.  Zaufało nam tysiące pracowników i setki pracodawców. Dbamy nie tylko o nawiązanie współpracy między stronami, ale również czuwamy nad jej przebiegiem i wspieramy komunikację kierowcy z przedsiębiorstwem, w którym podjął pracę. Negocjujemy najlepsze warunki w niemieckich firmach transportowych, dzięki czemu proponujemy najlepsze oferty dla kierowców C+E. Jesteśmy jedyną na rynku agencją, która skupia się na kierowcach zawodowych.

Bresland to certyfikowana przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Agencja Pośrednictwa Pracy, o numerze 8400.  Nasz profesjonalizm i rzetelność w działaniu potwierdzają uzyskane certyfikaty.

Pracujemy według wymogów normy ISO 9001:2015, co gwarantuje przestrzeganie przez naszą firmę określonych standardów jakości obsługi. Aby spełnić Wasze wymagania ciągle udoskonalamy oferowaną przez nas usługę pośrednictwa pracy.

Bresland Sp. z o.o. co roku nagradzany jest prestiżowym wyróżnieniem, nadawanym firmom o najwyższej ocenie stabilności współpracy biznesowej przez Bisnode Polska. Tylko 1% przedsiębiorstw działających na rynku znajduje się w elitarnym gronie wyróżnionych.

Ściśle przestrzegamy przepisów prawa oraz zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo Waszych danych poprzez wdrożoną Politykę Bezpieczeństwa zgodną z najnowszymi wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi Ochrony Danych Osobowych.

Usługa pośrednictwa pracy świadczona przez firmę Bresland Sp. z o.o. jest bezpłatna. Powyższe odznaczenia gwarantują, że kierowca znalazł się w rękach profesjonalnej agencji, która pomoże mu znaleźć dobrze płatną  i stabilną pracę oraz przeprowadzi przez proces rekrutacji dla niemieckiej firmy transportowej na stanowisko kierowcy C+E.

Skontaktuj się z nami!